Skontaktuj się, jeśli chcesz zadać pytanie, zamówić wycenę lub zobaczyć demo


Zgoda na przetwarzanie danych

newsroomy i biura prasowe

newsroomy i biura prasowe

inteligentne centra komunikacji z mediami i klientami

zobacz aktualną prezentację

bądź wiarygodny, elastyczny, efektywny i gotowy na RODO

elastyczność działania

Dopasuj rozwiązanie do swoich potrzeb. Zintegruj w newsroomie kanały komunikacji, z których korzystasz. Wybierz standardową wizualizację lub dostosuj layout do twojej witryny internetowej. W prosty sposób decyduj o rozbudowie o nowe moduły.

 

zwiększenie zasięgu treści

Wykorzystuj efekt synergii różnych kanałów komunikacji. Łącz informacje prasowe z artykułami contentmarketingowymi i feedem z social media. Wykorzystuj siłę integracji z dystrybucją infoWire.pl. Analizuj statystyki komunikatów, kampanii mailowych, a także monitoringu mediów, aby usprawniać swoją komunikację.

 

wiarygodność w czasach postprawdy i fake news

Zaparkuj newsroom na firmowej subdomenie. Dostosuj jego layout do identyfikacji wizualnej organizacji. Spraw, by newsroom stał się firmowym centrum komunikacji zewnętrznej. Reaguj szybko – redaguj sekcję newsroomu z poziomu Twittera.

 

oszczędność czasu i automatyzacje

Zapisuj szkice. Planuj publikacje i wysyłki. Dodawaj załączniki z różnych źródeł. Nie trać czasu na ręczne kadrowanie zdjęć. Konwertuj wideo. Segmentuj listy kontaktów. Personalizuj maile. Automatyzuj wysyłki kampanii mailowych. Nie obawiaj się o zgodność z RODO.

mobilność

Nie martw się o spełnienie wymogów mobilności Google. Miej pewność, że niezależnie od urządzenia każdy dotrze do twoich treści i… będzie chciał wrócić po więcej. Efektywniej pozycjonuj się organicznie.

 

galerie multimediów i wideo

Pokazuj materiały multimedialne oraz wideo i udostępniaj je do pobrania. Nie ograniczaj się z jakością i liczbą materiałów. Zapomnij o problemach z wyświetlaniem serwisu i jego zawartości niezależnie od ekranu odbiorcy.

 

bezpieczeństwo

Nie martw się o bezpieczeństwo danych i treści. Korporacyjne standardy gwarantują ciągłość pracy i skalowalność oraz zapewniają twojej marce business continuity w internecie. Naszemu systemowi zaufało wiele międzynarodowych korporacji, w tym instytucji finansowych.

 

aktualizacje

Nie obawiaj się, że narzędzia się zestarzeją. Cykliczne aktualizacje usprawniają ich działanie i dodają nowe funkcjonalności. Bierz udział w rozwoju narzędzi w kierunku, którego oczekujesz.

 

pracujesz w agencji PR lub korporacji?

zarządzaj komunikacją wielu marek z poziomu jednego narzędzia – bez przelogowywania
dziel i rządź uprawnieniami użytkowników do zarządzania markami
oferuj nasze newsroomy klientom swojej agencji – zapytaj o model współpracy

zaufali nam